Ohh.Ya ele-ele pishu.zhutko hochu spat`,no seychas net y semi.My vstrechaemsya v 8.I idem kuda to..i dont know.
Well,i just tasted to smoke a weed and the holland beer ahhah pervyy den`
voobche ochen` mnogo emotions....prosto zheeeest`
ya zalipayu,no tut neopicuyemo kruto
hoch zhit` here!!!!!!!!!
Well,i just tasted to smoke a weed and the holland beer ahhah pervyy den`
voobche ochen` mnogo emotions....prosto zheeeest`
ya zalipayu,no tut neopicuyemo kruto
hoch zhit` here!!!!!!!!!
Комментариев нет:
Отправить комментарий