30 апреля 2012 г.
18 апреля 2012 г.
16 апреля 2012 г.
i cant write
Ohh.Ya ele-ele pishu.zhutko hochu spat`,no seychas net y semi.My vstrechaemsya v 8.I idem kuda to..i dont know.
Well,i just tasted to smoke a weed and the holland beer ahhah pervyy den`
voobche ochen` mnogo emotions....prosto zheeeest`
ya zalipayu,no tut neopicuyemo kruto
hoch zhit` here!!!!!!!!!
Well,i just tasted to smoke a weed and the holland beer ahhah pervyy den`
voobche ochen` mnogo emotions....prosto zheeeest`
ya zalipayu,no tut neopicuyemo kruto
hoch zhit` here!!!!!!!!!
14 апреля 2012 г.
12 апреля 2012 г.
11 апреля 2012 г.
10 апреля 2012 г.
9 апреля 2012 г.
8 апреля 2012 г.
5 апреля 2012 г.
3 апреля 2012 г.
2 апреля 2012 г.
1 апреля 2012 г.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
